Služby Zdraví Detoxikace

Detoxikace

Trápí Vás zdravotní problémy u kterých neznáte příčinu? Počínaje únavou bez příčiny, bolestmi hlavy, zažívacími problémy a konče pozvolným nabíráním váhy? Lze najít příčinu v zaneseném organismu.

Tělo se neustále musí zbavovat odpadních látek (oxidu uhličitého a toxinů), jinak by se samo otrávilo.

Toxiny se tvoří v průběhu metabolismu. Zdravé tělo se umí těchto toxinů samo zbavovat. Pokud je však zátěž příliš velká a toxinů mnoho, dostaví se komplikace ve formě únavy, zažívacích problémů, snížené imunity nebo postupné nabírání váhy.

Detoxikace je základem správného fungování těla a také léčby akutních i chronických onemocnění.

Detoxikace organismu vyžaduje určitý čas. Čím více a čím déle se člověk zanášel, tím déle bude trvat, než se pročistí. Každý organismus je však intoxikován jinak, a to, co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Na detoxikaci neexistuje žádný universální recept ani návod.

Jednou z možností je očista organismu změnou stravovacích návyků – viz. výživové poradenství.

Existuje však produkt, který Vám při detoxikaci organismu bude velice nápomocný. Jeho hlavní úlohou není čištění samotné, ale nastartování samočistící funkce organismu tak, jak ji naše tělo umělo zamlada. Jedná se o revoluční patentovanou technologii ageLOC v produktu R2, která dokáže ovlivnit komunikaci genů v oblasti tvorby energie a samočistící funkce.

Řešení R2

r2R² je nejnovější inovativní doplněk stravy společnosti Nu Skin®. Tento mocný systém sestává ze dvou produktů, Day a Night, které jsou vytvořeny tak, aby fungovaly jako celek. R² vám dodá sílu cítit se mladě a vitálně.
R² Day nabízí báječnou směs klíčových složek  Cordyceps Sinensis, granátového jablka a ženšenu pravého  Panax Ginseng, jež pomáhá následujícím třem dimenzím vitality, které většinou s postupujícím věkem ochabují - zvyšuje fyzickou výkonnost a pomáhá udržovat duševní schopnosti a sexuální vitalitu. R² Night obsahuje selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Více na našem e-shopu