Domácí péče

Zápasíte s časem, nevíte, kam dřív skočit a přesto chcete vypadat dobře, mladě a upraveně? Nikdy nebylo jednodušší dosáhnout profesionálního výsledku v pohodlí domova. Díky patentované technologii pro zpomalení stárnutí můžete mít ve své koupelně kompletní lázeňské ošetření za pár minut a za zlomek ceny. Pořiďte si vše nebo jen něco …… v každém případě s výsledkem budete spokojeni. I k Vaší domácí péči dostanete v našem Wellness centru instruktáž a klientský servis.

ageLOC me

AgeLOC Me je anti-agingový systém denní péče o pleť vytvořený právě a jen pro Vaši pleť. Skládá se z dávkovače a 5ti zásobníků (3x pleťová séra, 2x hydratační krém - denní a noční).

AgeLOC Me uchovává, kombinuje a dávkuje produkty prostřednictvím technologie zastřešené několika patenty. Zásobníky bez přístupu vzduchu, které přístroj používá a způsob, jakým dávkují séra a hydratační přípravky, jsou jedinečnou produktovou inovací. Tento přístroj umožňuje také hygienické dávkování, což je v péči o pleť opravdu průlomové. Přístrij automaticky rozpozná vaši dlaň a dá vám přesné množství séra a hydratačního přípravku každý den a noc.

Tato péče o pleť je přizpůsobená Vašim potřebám na základě analýzy Vaší pleti, kterou si sami uděláte v programu na stránkách společnosti. Program Vám vygeneruje kód Vaší osobní sady krémů z 2000 možných kombinací. Zásobníky s krémy vložíte do přístroje a užíváte si luxusní péče.

Podívejte se na video

Ethocynové kapsle pro elasticitu pleti

Kapsle Tru Face vám pomohou získat mladistvěji vypadající pleť. Tyto jedinečně vytvořené kapsle obsahující Ethocyn zahrnují rovněž sílu patentované technologie pro zpomalení stárnutí, revoluční anti-aging vědeckou technologii, která se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí, jako je ztráta pevnosti pokožky.


VÝHODY PRODUKTU

  • Zaměřuje se na zdroje známek stárnutí pro zachování mladistvého vzhledu.
  • Disponuje silou Ethocynu®, u něhož je klinicky prokázáno, že napomáhá posilovat klíčové složky pevné pleti.
  • Napomáhá zvýraznit kontury pleti a zpevňuje ji, aby vypadala mladistvěji.
  • Zvyšuje pružnost okolo očí, v oblasti krku, brady a sanice.
  • Napomáhá chránit pokožku před oxidativním stresem.


KLÍČOVÉ SLOŽKY

  • Ethocyn® - anti-ageingová složka, u které byla klinicky prokázána schopnost zlepšovat klíčové složky pevné pleti.
  • Síť antioxidantů založená na CoQ10, vitamíny C a E, bezbarvé karotenoidy, výtažek ze zeleného čaje – napomáhají chránit pokožku před oxidativním stresem
  • Patentovaná směs proti stárnutí - zaměřuje se na zdroje viditelných známek stárnutí.

Pro více informací nebo nákup produktů kontaktujte naše specialisty.

Vezměte, prosím, na vědomí, že nejnižší možné ceny pro nákup se Vám zobrazí až po přihlášení.