Služby Masáže

Masáže

Klasická masáž

Klasická masáž Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, v střebávání výronů a otoku a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.


 

 

Čokoládová masáž

čokoládová masážTo, že má čokoláda blahodárné účinky na lidský organizmus, věděli i naši předci, kteří čokoládovou masáž již před dvěma tisíci lety začali aplikovat. Čokoláda je plná vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů.  Čokoláda vyniká tím, že působí antidepresivně, má prokazatelné omlazovací a afrodisziakální účinky. Proto se jí lidé naučili používat jako zdroje dobré nálady a prostředku k omlazení. Dnes víme, že kakao obsažené v čokoládě zabraňuje vstupu volných radikálů do organismu. Samozřejmě, že čím více obsahu kakaa čokoláda má, tím lépe. Některé vědecké studie tvrdí, že čokoládová masáž zabraňuje vzniku rakoviny kůže. Každopádně čokoláda výrazně působí proti stárnutí kůže, zvláčňuje a omlazuje pokožku, zbavuje jí suché kůže a v neposlední řadě působí proti celulitidě a vráskám. Při čokoládové masáži dochází k aktivaci látkové výměny, probíhá detoxikace organizmu a je odváděna zadržovaná voda, která způsobuje otoky.

 

Masáž „Rekrea“

Holistická masáž Je postavena "na kostře" sportovní masáže. Její kouzlo spočívá v elegantním propojení jednotlivých masérských hmatů ve spojení s hudbou tak, že výsledkem je jakýsi "koncert" na lidském těle, vedoucí k dokonalé relaxaci klienta.

Napomáhá regeneraci svalstva a tkání, zvyšuje prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí, podporuje lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů, mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšuje jeho výkonnost, zbavuje pocitů ztuhlosti. Je ideálním doplňkem k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě. Odbourává stres, deprese, nervozitu, strach a jiné citové bloky.

 

Ceník masáží

Klasická relaxační masáž
Záda, šíje 30 minut 300 Kč
Záda, šíje 60 minut 400 Kč
Celotělová masáž 90 minut 500 Kč
luxusní čokoládová masáž
Záda (peeling, zábal, masáž) 60 minut 450 Kč
masáž “rekrea“
Záda 45 minut 350 Kč