O nás

O nás

Naše vize

Jsme netradiční Wellness centrum, které svým klientům poskytuje veškeré dostupné služby a informace z oblasti kvalitního a moderního života. Kromě služeb masérských a kosmetických u nás najdete i poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Odborné přednášky, vzdělávací workshopy nebo kurzy zdravého vaření nás odlišují od ostatních wellness center. Dominantou našeho centra je spolupráce se společností, která je špičkou na světovém trhu v oblasti anti-agingu. Díky unikátní technologii pro zpomalení stárnutí jsme schopni klienta naučit o sebe pečovat tak, aby se jeho život stal kvalitnějším a stárnutí bylo jen slovo, nikoliv stav.

Spolupráce Wellness centra PRO-FIT s lídrem světového trhu v anti-agingu je zárukou špičkové kvality jak služeb, tak technologií a produktů, o kterých se můžete dozvědět na našich stránkách a od našich specialistů přímo v centru.

Spolupracujeme rovněž s dalšími odborníky, kteří nejsou přímo navázáni na naše centrum, ale technologie a produkty této společnosti využívají v praxi a mají s nimi několikaleté zkušenosti.

Naše centrum hledá do svého týmu jak odborníky v oblasti zdravého životního stylu, tak i obchodní partnery, kteří mají zájem na český trh uvádět nejmodernější technologie v oblasti wellness, anti-agingu a zdravého životního stylu. Tato spolupráce zahrnuje odborné i obchodní vedení, systém vzdělávání a školení a hlavně týmovou práci.

Naše motto: Prodlužme si kvalitně prožitá léta.

Erika Hejtmánková
Majitelka Wellness centra PRO-FIT